úklid DOMÁCNOSTÍ

Úklidová firma se zaměřením na domácnosti v Ostravě a okolí

Hledáte firmu na úklid pro nebytové prostory, úklid kanceláří, skladů, dílen a podobně v Moravskoslezském kraji? Jsme PEGASUS Service - Váš partner.

Ceník a objednávka

volejte
770 113 113
úklid

úklid DOMÁCNOSTÍ úklid FIREM

Služby PEGASUS Service s.r.o.

Firma se specializuje na úklidové služby v Moravskoslezském kraji, a to pro firmy, státní správu, bytová družstva a společenství vlastníků, ale i úklidy domácností. Firma působí na trhu už dlouhých šest let, během kterých získala kupu spokojených zákazníků. Ať už potřebujete uklidit bytové nebo nebytové prostory, výrobní haly nebo dům po rekonstrukci či malování, nyní víte, na koho se obrátit.

 

Nabídka úklidu

 

Úklid bytových prostorů
Úklid je pro mnohé ztrátou času. Lidé dnes chtějí svůj volný čas využívat efektivněji, úklid pro ně není prioritní. V nepořádku a binci ale nechce žít nikdo, proto se nabízí otázka, jak uklidit bytové prostory, aniž bychom se chytili smetáku a drátěnky? Jde to snadno! Na pomoc si každý může zavolat odborníky na úklid z firmy PEGASUS Service, s.r.o.

Úklid malých, středních a velkých firem
Jste lídrem v malé, střední nebo velké firmě? Nedovolte, aby vaši zaměstnanci pracovali ve špinavém prostředí a nechte firmy pravidelně uklízet. V uklizeném pracovním prostředí se pracuje efektivněji a lépe, proto si zavolejte na pomoc odborníky na úklid.

Úklid výrobních hal a podniků
Výrobní haly a podniky se neuklízí tak často jako domy nebo byty. Jednou za čas ale k velkému či menšímu úklidu dochází. Jelikož se nejedná o malé prostory, bývá úklid velice časově náročný. Investujte svůj čas do něčeho lepšího a úklid nechte na těch, kteří tomu rozumí a kteří se umí se smetákem rychle ohánět.

Úklid po malování a domácnosti
Rozhodli jste se po delší době vymalovat, ale nezavolali jste si profesionální malíře? Pravděpodobně po několikahodinovém malování nebudete mít energii na uklízení způsobeného nepořádku. Nemusíte však v nepořádku usínat, obraťte se na firmu PEGASUS Service, s.r.o., která uklidí i po malování.

Úklid společných a nebytových prostorů
Uklízení není zrovna oblíbená činnost lidí. Každý člověk dokáže vyjmenovat desítky činností, jež by vykonával raději než uklízení. Jenže v nepořádku se lidem žije špatně. Naštěstí jsou tu profesionálové, kterým úklid můžete svěřit. Neváhejte a zavolejte si nás na pomoc.

Úklid administrativních budov
Pracujete v kanceláři nebo vlastníte administrativní budovu? Nezapomínejte na to, že i administrativní budovy musí být uklízeny. Jenže úklid administrativních či podobných budov je velmi časově náročný. Svůj čas tedy využijte jinak, efektivněji, úklid přenechte těm, kteří se na něj zaměřují - ponechte to na profesionálech z firmy PEGASUS Service, s.r.o.

Úklid po rekonstrukci
Rekonstrukce domovů bývají náročné jak časově, tak fyzicky, psychicky i finančně. Pokud jste se také pustili do rekonstrukce svého příbytku, víte, že energie na rozdávání moc není. Neplýtvejte svou energií a nechte si po rekonstrukci uklidit svou domácnost od profesionálů z firmy PEGASUS Sevice, s. r. o.

Mytí oken a výloh
Umýt okna nebo výlohy, aniž by na skle zůstaly nehezké šmouhy a nevítané mapy, to je dnes umění. Mnozí lidé tráví i dlouhé hodiny umýváním oken a výloh, ovšem nakonec se stejně okna neblýsknou dokonalostí. Ušetřete svůj čas, netravte ho mytím oken a výloh. Přivolejte si na pomoc ty, kteří to s okny i výlohami umí.

 

Zjistit nezávazně cenu

Chcete zjistit kolik vás bude stát úklid ještě před objednávkou? Vypňte formulář níže a my vám co nejdříve nabídku zdarma naceníme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti PEGASUS Service s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky