úklid FIREM

Úklidová firma se zaměřením na Firmy v Ostravě a okolí

Hledáte firmu na úklid pro nebytové prostory, úklid kanceláří, skladů, dílen a podobně v Moravskoslezském kraji? Jsme PEGASUS Service - Váš partner.

Ceník a objednávka

volejte
770 113 113
úklid

úklid DOMÁCNOSTÍ úklid FIREM

Úklidová firma - úklid firem Ostrava

Potřebujete zajistit úklid ve faší firmě, skladu nebo výrobním prostoru? Jsme tady pro vás.

 

Úklid vyřešíme za vás

Jsme specializovaná firma na úklid všech prostorů

 

Malý nebo velký prostor, pro nás není žádný problém.

Ať už potřebujete uklidit malý byt, dům nebo firmu s velkým prostorem, pro nás velikost nehraje roli, uklidíme cokoliv.

Úklid kanceláří

Už se vám někdy stalo, že vám kancelář uklidil někdo jiný? Zkuste si to chvíli představit, krásná fantazie, že? Co takhle kdyby se fantazie stala realitou. Jakoukoliv vaši starost s úklidem můžete v klidu nechat na nás.

Mytí oken

Okna jsou většinou při úklidu zapomenuta, což je podle nás chyba. Kdo by nechtěl při pohledu ven vidět čisté okna. Pegasus okna důkladně umyje a to včetně parapetů, rámu nebo žaluzií.

Úklid výrobních prostor

Máte výrobní nebo nebytové prostory ve vaší firmě a nevíte si rady s úklidem? Dokonale uklidíme a vše bude čisté.
Nechte to na nás.

Čištění prům. koberců

Máte ve firmě zátěžové koberce a chcete aby vypadaly opět svěže a uklizeně? Ozvěte se nám a my vrátime koberci čistý a voňavý vzhled.

Naši spokojení klienti

Jsme úklidová firma PEGASUS Service s.r.o. působící především v Moravskoslezském kraji. Naši doménou je úklid domácností, bytových i nebytových prostor. Máme za zády spoustu spokojených zákazníků.

Zjistit nezávazně cenu

Chcete zjistit kolik vás bude stát úklid ještě před objednávkou? Vypňte formulář níže a my vám co nejdříve nabídku zdarma naceníme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním a uchováváním vámi poskytnutých osobních údajů společnosti PEGASUS Service s.r.o. ,  Údaje nebudou zpřístupněny ani poskytnuty jiným subjektům. Máte právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu, doplnění, blokování nebo likvidaci, jakož i další práva stanovená nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů.

na začátek stránky